Belka
Poniedziałek, 25 Czerwca 2018   imieniny: Dorota, Lucja, Wilhelm
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Realizacja zatrudnienia socjalnego

Data publikacji: 2017-11-24, Data modyfikacji: 2017-12-01
A A AWydrukDrukuj Wyślij e-mail
Dodaj do:  
 
Realizacja zatrudnienia socjalnego w ramach projektu Grajewskie Centrum Aktywnej Integracji II w CIS Centrum Integracji Społecznej w Grajewie współdziała z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w realizacji projektu pt. Grajewskie Centrum Aktywnej Integracji II. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020. W ramach projektu zostało zatrudnionych 5 uczestniczek warsztatu opieki nad osobami starszymi i chorymi oraz 5 uczestników warsztatu porządkowo-ogrodniczego. W ramach praktyk uczestniczki niosą nieodpłatną pomoc pacjentom w Szpitalu Ogólnym im. W. Ginela w Grajewie na Oddziale Internistyczno- Kardiologicznym pod baczną obserwacją trenera. Natomiast uczestnicy warsztatu porządkowo- ogrodniczego nadal odbywają praktykę w Przedsiębiorstwie Usług Komunalnych Sp. z o. o, gdzie dbają o tereny zielone w parkach miejskich miasta Grajewo, itp. Uczestnicy mieli również okazję na odbycie bezpłatnej praktyki na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie. Zajmowali się koszeniem trawy, grabieniem liści i sprzątaniem terenu szkoły. Chętnie podjęli się nowego zadania i wywiązali się z przydzielonych im obowiązków. Owa praktyka była wykonywana pod okiem opiekuna. Uczestnicy oprócz odbywania praktyk, wykazują się również zdolnościami artystycznymi. Z wielkim zaangażowaniem zajmują się wykonywaniem elementów do rękodzieła. Udział uczestników CIS w ramach projektu jest szansą na integrację oraz nabycie doświadczenia zawodowego. Autor: Centrum Integracji Społecznej  

Pełna treść wiadomości na: mops.grajewo.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=187:realizacja-zatrudnienia-socjalnego&catid=1:latest-news
mops.grajewo.pl, Źródło artykułu: mops.grajewo.pl
 
Kreska
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Kreska
Kreska
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Wyślij SMS

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat grajewski - powiat północno-zachodniej części województwa podlaskiego z siedzibą w Grajewie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grajewo, Rajgród, Szczuczyn, Radziłów i Wąsosz zajmując w sumie powierzchnię 967,24 km2.

W gospodarce powiatu dominują: rolnictwo, handel, usługi oraz agroturystyka. W stolicy - Grajewie - działają  między innymi: Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL oraz ZAKREM Sp. z o.o.

Atrakcje przyrodnicze regionu stanowią: Biebrzański Park Narodowy, rezerwat przyrody Czerwone Bagno oraz Obszary Chronionego Krajobrazu "Dolina Biebrzy I" i "Jeziora Rajgrodzkie", zaś do wartych zobaczenia zabytków zaliczamy: neogotycki Kościół Trójcy Przenajświętszej, Wieżę ciśnień z 1896 w Grajewie czy zespół dworski z przełomu XVII i XVIII w w gminie Szczuczyn.

Przez powiat grajewski przebiegają drogi krajowe: DK nr 65 z  Białegostoku do Ełku oraz DK nr 61 z Warszawy do Suwałk.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola