Belka
Czwartek, 6 Października 2022   imieniny: Petra, Fryderyka, Artur
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyłoniono zwycięzców konkursu „Projekt z ZUS". Podlaskie na podium w kategorii FILM

Data publikacji: 2022-06-25, Data modyfikacji: 2022-06-25
A A AWydrukDrukuj  
 
Wyłoniono zwycięzców konkursu „Projekt z ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych  ogłosił wyniki konkursu „Projekt z ZUS”. Najlepszymi w województwie podlaskim okazali się uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radziłowie. Ich „Opowieść zusowska” zdobyła trzecie miejsce w kategorii FILM.

W tegorocznej edycji konkursu „Projekt z ZUS” wzięło udział kilkuset uczniów szkół podstawowych z całej Polski. Zadaniem uczestników było przygotowanie filmu, plakatu lub komiksu, który miał wyjaśnić, dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne. -  Spośród ponad tysiąca nadesłanych prac Komisja wyłoniła zwycięzców. Obrady były burzliwe, a decyzja o wybraniu tych najlepszych niełatwa. Do etapu centralnego zakwalifikowało się 41 prac. Wszystkie dzieła były pomysłowe, wyjątkowe, wykonane różnymi technikami – informuje Katarzyna Krupicka, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa podlaskiego.

W tym roku szkolnym młodzież z naszego regionu zajęła trzecie miejsce na podium  w kategorii FILM. To uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radziłowie (Julia Grzymkowska, Anita Scech, Filip Milewski, Mateusz Rogowski, Ernest Mogielnicki), którzy wykorzystując swoją kreatywność, w bardzo obrazowy sposób przedstawili sens ubezpieczeń społecznych.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

, Źródło artykułu: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Białymstoku
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat grajewski - powiat północno-zachodniej części województwa podlaskiego z siedzibą w Grajewie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grajewo, Rajgród, Szczuczyn, Radziłów i Wąsosz zajmując w sumie powierzchnię 967,24 km2.

  W gospodarce powiatu dominują: rolnictwo, handel, usługi oraz agroturystyka. W stolicy - Grajewie - działają  między innymi: Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL oraz ZAKREM Sp. z o.o.

  Atrakcje przyrodnicze regionu stanowią: Biebrzański Park Narodowy, rezerwat przyrody Czerwone Bagno oraz Obszary Chronionego Krajobrazu "Dolina Biebrzy I" i "Jeziora Rajgrodzkie", zaś do wartych zobaczenia zabytków zaliczamy: neogotycki Kościół Trójcy Przenajświętszej, Wieżę ciśnień z 1896 w Grajewie czy zespół dworski z przełomu XVII i XVIII w w gminie Szczuczyn.

  Przez powiat grajewski przebiegają drogi krajowe: DK nr 65 z  Białegostoku do Ełku oraz DK nr 61 z Warszawy do Suwałk.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola