Belka
Poniedziałek, 22 Października 2018   imieniny: Halki, Filipa, Przybysława
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Wybory samorządowe 2018 - FREKWENCJA

Data dodania: 2018-10-21
Trwają wybory samorządowe. Lokale wyborcze otwarte są w godzinach od 7:00 do 21:00. Cisza wyborcza rozpoczęła się na 24 godziny przed dniem głosowania i trwa do jego zakończenia. Jeśli ... więcej »
 
 

Ziołowa Apteczka Domowa

Data dodania: 2018-10-21
Powoli odchodzi ciepła, słoneczna pogoda i wielkimi krokami zbliża się jesienna aura. W sobotnie popołudnie spotkaliśmy się na prelekcji Agnieszki Prymaka „Ziołowa apteczka domowa&rdqu... więcej »
 
 

RELACJA LIVE Z MECZU KS WASILKÓW - WARMIA GRAJEWO

Data dodania: 2018-10-21
Witamy z mglistego Wasilkowa. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji od godziny 11:00. 1' Zaczęli gospodarze 1' Rzut wolny dla WARMII z 17 metrów od bramki Nowajczyka 2' Świetny strzał Sy... więcej »
 
 

STARCIE LIDERÓW W IV LIDZE!

Data dodania: 2018-10-20
W niedzielę o 11:00 w Wasilkowie dojdzie do bezpośredniego starcia lidera – miejscowego KS – z wiceliderem podlaskiej IV ligi grajewską WARMIĄ. Zespół z Wasilkowa po zakończeniu po... więcej »
 
 

Handel ludźmi - jak nie stać się ofiarą

Data dodania: 2018-10-19
Grajewska Policja wspólnie z Strażą Graniczną i Urzędem Pracy, zorganizowała spotkanie, aby porozmawiać o zjawisku handlu ludźmi i sposobach przeciwdziałania takim procederom. Spotkan... więcej »
 
 

Tak będzie wyglądać centrum naszego miasta.

Data dodania: 2018-10-19
Przedstawiamy wizualizację nowego centrum miasta, a dokładnie zagospodarowania terenu położonego w rejonie ulic: Kilińskiego. Ks. J. Popiełuszki, J. Piłsudskiego i Placu Niepodległości w Grajewie, która stanowi załączn... więcej »
 
 

Mobilna stacja do pomiarów zanieczyszczenia...

Data dodania: 2018-10-19
Mobilna stacja do pomiarów zanieczyszczenia powietrza atmosferycznego będzie zainstalowana w Grajewie. Stacja zostanie zainstalowana i będzie obsługiwana przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Białymstoku. Burm... więcej »
 
 

Pytań do Pana posła Gwiazdowskiego ciąg dalszy

Data dodania: 2018-10-19
Kampanie wyborcze mają swój koloryt, obfitują w skróty myślowe i przerysowania. Źle się jednak dzieje, gdy niektórzy kandydaci mylą role i zamiast realnych programów przeds... więcej »
 
 

Mobilna stacja do pomiarów zanieczyszczenia powietrza

Data dodania: 2018-10-19
Mobilna stacja do pomiarów zanieczyszczenia powietrza atmosferycznego będzie zainstalowana w Grajewie. Stacja zostanie zainstalowana i będzie obsługiwana przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Śr... więcej »
 
 

List intencyjny przedsiębiorcy z branży metalowej

Data dodania: 2018-10-19
List intencyjny przedsiębiorcy z branży metalowej zainteresowanego zakupem działki SSSE w podstrefie Grajewo, został złożony w siedzibie SSSE w Suwałkach. Zarządzenie Nr 639/18 z dnia 2018-... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 1232
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat grajewski - powiat północno-zachodniej części województwa podlaskiego z siedzibą w Grajewie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grajewo, Rajgród, Szczuczyn, Radziłów i Wąsosz zajmując w sumie powierzchnię 967,24 km2.

  W gospodarce powiatu dominują: rolnictwo, handel, usługi oraz agroturystyka. W stolicy - Grajewie - działają  między innymi: Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL oraz ZAKREM Sp. z o.o.

  Atrakcje przyrodnicze regionu stanowią: Biebrzański Park Narodowy, rezerwat przyrody Czerwone Bagno oraz Obszary Chronionego Krajobrazu "Dolina Biebrzy I" i "Jeziora Rajgrodzkie", zaś do wartych zobaczenia zabytków zaliczamy: neogotycki Kościół Trójcy Przenajświętszej, Wieżę ciśnień z 1896 w Grajewie czy zespół dworski z przełomu XVII i XVIII w w gminie Szczuczyn.

  Przez powiat grajewski przebiegają drogi krajowe: DK nr 65 z  Białegostoku do Ełku oraz DK nr 61 z Warszawy do Suwałk.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola