Belka
Czwartek, 6 Października 2022   imieniny: Petra, Fryderyka, Artur
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Strony WWW od A do Z. Tanio.

 

Oferuję Państwu strony Internetowe od A do Z, czyli projekt graficzny strony, cięcie, kodowanie, domena, hosting, adresy e-mail i administracja. Mój Klient nie musi się niczym martwić, ani posiadać wiedzy na temat stron Internetowych - wystarczy że sprecyzuje, dokładnie określi swoje wymagania i złoży zamówienie a ja zajmę się resztą, jest także możliwość pełnej opieki/administracji nad stroną. Klienci, którzy zamówią u mnie stronę Internetową otrzymają gratis (jeśli jeszcze nie posiadają) projekt logotypu firmy i/lub projekt wizytówki.

Kontakt

Więcej informacji (także kontaktowe) można znaleźć na mojej stronie/portfolio - strony.edl.pl

Telefon 887308900

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat grajewski - powiat północno-zachodniej części województwa podlaskiego z siedzibą w Grajewie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grajewo, Rajgród, Szczuczyn, Radziłów i Wąsosz zajmując w sumie powierzchnię 967,24 km2.

W gospodarce powiatu dominują: rolnictwo, handel, usługi oraz agroturystyka. W stolicy - Grajewie - działają  między innymi: Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL oraz ZAKREM Sp. z o.o.

Atrakcje przyrodnicze regionu stanowią: Biebrzański Park Narodowy, rezerwat przyrody Czerwone Bagno oraz Obszary Chronionego Krajobrazu "Dolina Biebrzy I" i "Jeziora Rajgrodzkie", zaś do wartych zobaczenia zabytków zaliczamy: neogotycki Kościół Trójcy Przenajświętszej, Wieżę ciśnień z 1896 w Grajewie czy zespół dworski z przełomu XVII i XVIII w w gminie Szczuczyn.

Przez powiat grajewski przebiegają drogi krajowe: DK nr 65 z  Białegostoku do Ełku oraz DK nr 61 z Warszawy do Suwałk.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola