Belka
Wtorek, 23 Czerwca 2026   imieniny: Wanda, Albin
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 
Wiadomości
 
 

ZATOPIENI W DRWĘCY.

Data dodania: 2014-08-20
W minioną niedzielę piłkarze WARMII Grajewo przegrali wyjazdowy mecz z FINISHPARKIETEM DRWĘCĄ Nowe Miasto Lubawskie 0:4. Po zwycięstwie nad HURAGANEM Morąg nasz zespół został boleśnie sprowadzony na ziemię przez podopiecznych Piotra Zajączkowskiego – byłego zawodnika i trenera WARMII.  Zespół gospodarzy, który w pierwszej kolejce niespodziewanie przegrał w Białej Piskiej 1:3 od początku meczu posiadał przewagę, ale tak naprawdę nie stwarzał sobie dogodnych sytuacji do zdobycia bramek. Stworzyli je rywalowi… nasi piłkarze. To po fatalnych błędach grajewian gospodarze zdobyli dwa gole w pierwszej części meczu. Najpierw w 28 minucie Kuciński wykorzystał zbyt krótkie wybicie piłki przez naszych obrońców a 10 minut później złe wyprowadzenie piłki przez Matysiewicza przyniosło błyskawiczny kontratak gospodarzy, po którym Miller z najbliższej odległości pokonał Gieniusza. DRWĘCA nie stworzyła sobie poza tym bramkowych sytuacji. Można więc ująć to tak, że bramki strzeliliśmy sobie sami…   W drugiej połowie WARMIA kontynuowała autodestrukcję. Po fatalnym nieporozumieniu Krzysztofa Gieniusza z debiutującym w roli środkowego obrońcy 18-letnim Kacprem Jagłowskim piłka wpadła do naszej siatki po raz trzeci i było po meczu. Zwłaszcza, że dosłownie minutę później ładna akcja gospodarzy przyniosła bramkę Piceluka, który ustalił wynik meczu na 4:0 dla DRWĘCY. WARMIA ambitnie dążyła do zdobycia choćby honorowej bramki i była najbliżej jej zdobycia tuż przed końcem meczu, gdy Zubowski po indywidualnej akcji był sam na sam z bramkarzem gospodarzy, który jednak znakomicie interweniował i zapobiegł utracie gola. Nasz zespół miał zbyt mało atutów, aby przeciwstawić się naszpikowanej doświadczonymi, cenionymi i sowicie opłacanymi zawodnikami drużynie gospodarzy. Na dodatek wielu naszych piłkarzy zagrało o wiele słabiej niż przeciwko HURAGANOWI. A jeśli do tego dodać arcytrudną sytuacje kadrową WARMII (w czwartek przed meczem kontuzji na treningu doznał Wojciech Koszczuk, bohater meczu z Morągiem Tomasz Dzierzgowski na tydzień wyjechał za granicę, brakowało też odczuwającego jeszcze skutki kontuzji Pawła Górskiego) to nie może dziwić fakt, że nie prezentujący się nadzwyczajnie gospodarze pewnie i wysoko pokonali grajewian. Takich błędów jak te, które popełniliśmy przy trzech golach nie można robić nawet w grze na podwórku a co dopiero w III lidze... W najbliższą sobotę kolejny arcytrudny test naszych piłkarzy. Rywalem WARMII będzie OLIMPIA Elbląg – spadkowicz z II ligi. Jest to zespół, który ze wszystkich drużyn naszej III ligi w ubiegłym sezonie był najwyżej notowany. OLIMPIA zajęła dziewiąte miejsce w końcowej tabeli II ligi w grupie wschodniej i do utrzymania zabrakło jej zaledwie jednego punktu! Teoretycznie jest więc najmocniejszą drużyną w naszej lidze i wielkim faworytem do wygrania III ligi. Mecz z OLIMPIĄ odbędzie się w sobotę o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie. Serdecznie zapraszamy Państwa na to spotkanie.   Zapis relacji tekstowej z meczu FINISHPARKIET DRWĘCA - WARMIA 1' Rozpoczynają gospodarze 1' W zespole WARMII poważne osłabienia w składzie - brakuje dziś na boisku Tomasza Dzierzgowskiego (prywatny wyjazd za granicę) i Wojciecha Koszczuka, który doznał kontuzji na czwartkowym treningu. Miejmy nadzieję, że zmiennicy dadzą radę 5' Jak na razie prowadzą grę gospodarze, ale póki co nie stwarzali żadnych sytuacji w okolicach naszego pola karnego 8' Po akcji Kuśnierza pierwszy korner dla DRWĘCY - groźne dośrodkowanie i Gieniusz piąstkuje piłkę poza nasze pole karne 9' Brutalne wejście Kucińskiego i żółta kartka dla zawodnika gospodarzy. Poszkodowany Rafał Kozikowski musi otrzymać pomoc medyczną od niezawodnego Krzysztofa Piekarskiego 15' Pierwszy kwadrans gry za nami - bez sytuacji podbramkowych z obu stron. DRWĘCA dłużej posiada piłkę, ale jej akcje skutecznie rozbijają nasi zawodnicy 21' Bardzo dobre podanie Kozikowskiego otrzymuje Gutowski, który popędził na bramkę gospodarzy i znalazł się w bardzo dobrej sytuacji, ale zamiast dograć do środka do Zubowskiego to strzelił w boczną siatkę boiska 23' Drugi rzut rożny dla DRWĘCY 23' Kąśliwe dośrodkowanie Kuśnierza i znów Gieniusz wybija piłkę przed nasze pole karne 25' Kuśnierz dośrodkowuje z rzutu wolnego z okolicy narożnika boiska, ale dość szybko piłka opuszcza boisko 26' Żółta kartka dla Łukasza Kuśnierza 27' Kamil Randzio popełnił błąd przy wyprowadzaniu piłki, po czym Piceluk strzela obok naszej bramki 28' GOL dla DRWĘCY. 1:0 Arkadiusz Kuciński. Akcja DRWĘCY, po której nasi obrońcy zbyt krótko wybili piłkę, którą przejął Kuciński i z ostrego kąta wbił do naszej bramki. Przegrywamy 0:1. :( 31' Dobra akcja WARMII, ale nie doszedł do podania Chyliński, który był sam przed bramką gospodarzy 32' Bardzo groźny strzał Kuśnierza tuż obok słupka naszej bramki 33' Znów strzelał Kuśnierz, ale tym razem bardzo niecelnie 34' Żółta kartka dla Łukasza Domurata za faul na zawodniku DRWĘCY 35' Pierwszy rzut rożny dla WARMII 36' Dośrodkowanie Zubowskiego i strzał głową Domurata, ale piłka szybuje ponad poprzeczką bramki Paprockiego 39' GOL dla DRWĘCY. 2:0 Michał Miller. Po błędzie Pawła Matysiewicza, który stracił piłkę w środkowej strefie boiska w okolicach pola karnego gospodarzy. Błyskawiczny kontratak DRWĘCY i Miller z najbliższej odległości zdobywa drugiego gola dla gospodarzy 41' Żółta kartka dla Mateusza Cybulskiego 43' Poszkodowany w starciu Damian Zubowski i znów interwencja Krzysztofa Piekarskiego 45' Z rzutu wolnego dośrodkowuje Kuśnierz - strzał głową Kostkowskiego omija naszą bramkę 45' Koniec pierwszej połowy. Po dwóch fatalnych, indywidualnych błędach naszych zawodników przegrywamy 0:2. 46' Drugą połowę rozpoczyna WARMIA 47' Groźna akcja Oleszki, ale na nasze szczęście nikt nie doszedł do jego podania w naszym polu karnym 48' "Główkę" Daha broni Gieniusz 50' Kapitalną przewrotką popisał się Miller, ale Gieniusz znkomicie broni. Rzut rożny dla gospodarzy 51' Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego szybko przejmujemy piłkę 53' Zmiana w WARMII - za Gutowskiego wchodzi Tuzinowski 55' Dobry strzał Zubowskiego broni Paprocki 58' Akcja gospodarzy ale na spalonym był Piceluk 60' Groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego Kuśnierza, ale pewnie wybija piłkę poza pole karne Gieniusz 61' Niestety mnożą się błędy naszych piłkarzy 63' Zmiana w DRWĘCY - za Kucińskiego wchodzi na boisko Domżalski 65' GOL dla DRWĘCY. 3:0 Kacper Jagłowski (samobójcza). Fatalne nieporozumienie pomiędzy Gieniuszem i Jagłowskim - nasz bramkarz krzyknął "moja" ale Jagłowski "główkował" i piłka wpadła do siatki. 66' GOL dla DRWĘCY. 4:0 Paweł Piceluk. Błyskawicznie rozprawili się z nami gospodarze. Po dośrodkowaniu Domżalskiego Piceluk z bliska zdobywa czwartego gola dla DRWĘCY. 68' Podwójna zmiana w WARMII - za Cybulskiego i Chylińskiego wchodzą Mikucki i Olszyński 73' Zmiana w DRWĘCY - za Sierzputowskiego wchodzi Kasprowicz 75' Zmiana w DRWĘCY - za Oleszkę wchodzi Grisgraber 76' Posypała się gra naszego zespołu w drugiej połowie. Niektórzy zawodnicy WARMII zupełnie nie przypominają samych siebie sprzed tygodnia z meczu z HURAGANEM 79' Kolejna zmiana w DRWĘCY - Michał Piceluk wchodzi na boisko za syna trenera gospodarzy Sebastiana Zajączkowskiego 82' Rzut rożny dla gospodarzy - dośrodkowanie Kuśnierza i po chwili faul na naszym zawodniku w polu karnym. Wznawia grę WARMIA 83' Bardzo dobra akcja WARMII - Tuzinowski dograł z lewej strony do Zubowskiego, ale strzał naszego napastnika zablokował obrońca gospodarzy 85' Strzał Kuśnierza z rzutu wolnego pewnie broni Gieniusz 88' Znakomita okazja do zdobycia honorowej bramki dla WARMII! Zubowski był sam na sam z Paprockim, ale bramkarz DRWĘCY kapitalnie obronił strzał naszego napastnika 90' Cztery minuty doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry 90' Zmiana w WARMII - za Zubowskiego wchodzi Damian Makowski 90' + 2' Rzut rożny dla DRWĘCY - po dośrodkowaniu zamieszanie w naszym polu karnym, ale w końcu wyjaśniamy sytuację 90' + 4' Sędzia Rudziński kończy mecz - po kilku ogromnych błędach przegrywamy 0:4 z DRWĘCĄ Nowe Miasto Lubawskie.   17.08.2014 Nowe Miasto Lubawskie, Stadion MOSiR FINISHPARKIET DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie - WARMIA Grajewo 4:0 (2:0) 1:0 Arkadiusz Kuciński 28', 2:0 Michał Miller 39', 3:0 Kacper Jagłowski 65' (gol samobójczy), 4:0 Paweł Piceluk 66' DRWĘCA: 1.Paprocki - 6.Oleszko (75' 5.Grisgraber), 2.Kostkowski, 19.Dah (Kpt), 4.Naczas - 8.Zajączkowski (79' 10.M.Piceluk), 18.Sierzputowski (73' 9.Kasprowicz), 16.Kuśnierz, 17.Kuciński (63' 7.Domżalski) - 11.P.Piceluk, 20.Miller REZERWA: 12.Jędrzejewski - 5.Grisgraber, 10.M.Piceluk, 23.Dąbkowski, 9.Kasprowicz, 7.Domżalski, 14.Osika WARMIA : 1.Gieniusz - 5.Randzio (Kpt), 3.Domurat, 7.Jagłowski, 19.Cybulski (68' 14.Olszyński) - 9.Chyliński (68' 4.Mikucki), 10.Kozikowski, 22.Matysiewicz, 16.Sypytkowski  - 8.Gutowski (53' 18.Tuzinowski), 11.Zubowski (90' 20.Makowski) REZERWA : 52.Sobolewski - 4.Mikucki, 20.D.Makowski, 14.Olszyński, 18.Tuzinowski Sędzia : Dariusz Rudziński (W-M.Z.P.N. Olsztyn) Żółte kartki : Kuciński, Kuśnierz (DRWĘCA), Domurat, Cybulski (WARMIA) Widzów : 200 Na boisku zawodników DRWĘCY wydawało się chwilami być więcej niż WARMII... (fot:ksdrweca.futbolowo.pl) więcej »
 
 
 
 

Rośnie wynagrodzenie

Data dodania: 2014-08-20
więcej »
 
 

Nowe pieniądze dla Gmin

Data dodania: 2014-08-20
więcej »
 
 

Stracił orientację w lesie

Data dodania: 2014-08-20
więcej »
 


Strona: 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 z 1385
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     

    Powiat grajewski - powiat północno-zachodniej części województwa podlaskiego z siedzibą w Grajewie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grajewo, Rajgród, Szczuczyn, Radziłów i Wąsosz zajmując w sumie powierzchnię 967,24 km2.

    W gospodarce powiatu dominują: rolnictwo, handel, usługi oraz agroturystyka. W stolicy - Grajewie - działają  między innymi: Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL oraz ZAKREM Sp. z o.o.

    Atrakcje przyrodnicze regionu stanowią: Biebrzański Park Narodowy, rezerwat przyrody Czerwone Bagno oraz Obszary Chronionego Krajobrazu "Dolina Biebrzy I" i "Jeziora Rajgrodzkie", zaś do wartych zobaczenia zabytków zaliczamy: neogotycki Kościół Trójcy Przenajświętszej, Wieżę ciśnień z 1896 w Grajewie czy zespół dworski z przełomu XVII i XVIII w w gminie Szczuczyn.

    Przez powiat grajewski przebiegają drogi krajowe: DK nr 65 z  Białegostoku do Ełku oraz DK nr 61 z Warszawy do Suwałk.

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola