Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Spray-dorabianie,nabijanie lakierów samochodowych-mieszalnia.

Data dodania: 2016-05-29
 
Sklep firmowy "TAMA" Sp. z o.o.
19-200 Grajewo
os. Centrum 23 lokal 2
tel/fax 862738051


Serdecznie zapraszamy do mieszalni lakierów samochodowych.W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. pełną gamę lakierów metalicznych, perłowych oraz akrylowych. Naszym dostawcą jest bardzo znany i ceniony na całym świecie za wysoką jakość swoich produktów koncern Akzo-Nobel (właściciel marek: Dyna, Lesonal i Sikkens),

Dorabiamy również lakiery - spray i napełniamy je na miejscu gotowe do użycia. Lakiery przygotowujemy na podstawie podanego numeru koloru z samochodu, ale również na podstawie dostarczonego wzorca ( klapka wlewu paliwa, zaślepka zderzaka lub wycięty kawałek blachy z uszkodzonego elementu ).

Posiadamy wysokiej jakości spektrofotometr marki Sikkens – urządzenie, które pozwala na precyzyjne dobranie nawet najbardziej nietypowego koloru.

Po dokonaniu pomiaru jest on przekazywany do komputera, gdzie
oprogramowanie kolorystyczne automatycznie wyszukuje odpowiednią recepturę i dokonuje jej optymalizacji w celu jeszcze lepszego dopasowania do mierzonego koloru. Przy pomocy spektrofotometru można dobrać farbę do każdego pojazdu i otrzymać recepturę nawet gdy kod koloru nie jest nam znany.

W ofercie pełen asortyment:

# Materiały ścierne, # Szpachlówki, # Podkłady, # Lakiery akrylowe i
ochronne, # Konserwacja, # Taśmy klejące i inne, # Folie ochronne, # Rozcieńczalniki, # Utwardzacze, # Ochrona zdrowia, # Materiały
pomocnicze, # Materiały polerskie, # Lakiery, # Kleje i uszczelniacze, # Kombinezony, # Sprzęt lakierniczy, # Wyciskacze i pistolety, # Narzędzia szlifierskie, # Inne akcesoria lakiernicze.

Zapraszamy:

https://www.facebook.com/Spray-lakiery-samochodowe-mieszalnia-Grajewo-1694719707443422/


.

Kontakt
Sklep firmowy "TAMA" Sp. z o.o.
19-200 Grajewo
os. Centrum 23 lokal 2
tel/fax 862738051


https://www.facebook.com/Spray-lakiery-samochodowe-mieszalnia-Grajewo-1694719707443422/

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat grajewski - powiat północno-zachodniej części województwa podlaskiego z siedzibą w Grajewie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grajewo, Rajgród, Szczuczyn, Radziłów i Wąsosz zajmując w sumie powierzchnię 967,24 km2.

W gospodarce powiatu dominują: rolnictwo, handel, usługi oraz agroturystyka. W stolicy - Grajewie - działają  między innymi: Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL oraz ZAKREM Sp. z o.o.

Atrakcje przyrodnicze regionu stanowią: Biebrzański Park Narodowy, rezerwat przyrody Czerwone Bagno oraz Obszary Chronionego Krajobrazu "Dolina Biebrzy I" i "Jeziora Rajgrodzkie", zaś do wartych zobaczenia zabytków zaliczamy: neogotycki Kościół Trójcy Przenajświętszej, Wieżę ciśnień z 1896 w Grajewie czy zespół dworski z przełomu XVII i XVIII w w gminie Szczuczyn.

Przez powiat grajewski przebiegają drogi krajowe: DK nr 65 z  Białegostoku do Ełku oraz DK nr 61 z Warszawy do Suwałk.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola