Wtorek, 19 Marca 2024   imieniny: Bogdan, Marek

Belka

RELACJA LIVE Z WARMIA GRAJEWO - PROMIEŃ MOŃKI (CZĘŚĆ I)

Data publikacji: 2018-05-12, Data modyfikacji: 2018-05-14
A A AWydrukDrukuj

1' Rozpoczynają goście 5' Pierwsza akcja WARMII - Dzierzgowski był z lewej strony pola karnego dośrodkował, ale zbyt blisko bramkarza, który złapał piłkę 7' Dobre dośrodkowanie Sypytkowskiego ale Dzierzgowskiego, który chciał już strzelać głową ubiegł obrońca 11' Rzut wolny dla WARMII z lewej strony na wysokości linii pola karnego 11' Dobre dośrodkowanie Sypytkowskiego ale sędzia zauważył faul na bramkarzu i przerwał grę 13' Akcja WARMII, dośrodkowanie Dzierzgowskiego, ale Sypytkowski spóźnił się do piłki i opuściła ona boisko 15' Po ładnym dośrodkowaniu Krupy mamy pierwszy rzut rożny 15' Złe dośrodkowanie Sypytkowskiego i piłkę wybijają obrońcy z Moniek 16' Akcja WARMII zakończona strzałem Zarzeckiego zza pola karnego- obok bramki 19' Drugi rzut rożny dla naszego zespołu, który od kilku minut ma dużą przewagę 20' Zbyt mocne dośrodkowanie Mikuckiego i piłka poza boiskiem 24' Przeważamy, ale sytuacji bramkowych jest niewiele i wydaje się, że brakuje podkręcenia tempa z naszej strony 25' No a teraz pierwsza akcja gości i od razu mógł być gol! Damian Purta pobiegł lewą stroną boiska, strzelił na bramkę i piłka ominęła słupek, ale było groźnie! 28' Pierwszy rzut rożny dla PROMIENIA 28' Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę 29' Żółta kartka dla Stachelka z PROMIENIA za faul na Krupie 30' Po błędzie Koszczuka Purta był sam na sam z Sobolewskim, ale nasz bramkarz wspaniale broni strzał! 31' Rzut rożny dla PROMIENIA - po dośrodkowaniu znów świetna interwencja Sobolewskiego i kolejny korner dla gości 31' Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę 31' Mamy przerwę na nawodnienie dla zawodników. 32' Rzut rożny dla WARMII po akcji Dzierzgowskiego 33' Po dośrodkowaniu Sypytkowskiego Edison był bliski uderzenia głową piłki, ale zabrakło kilku centymetrów... 37' Dobra okazja WARMII - dośrodkowanie z prawej strony, ale żaden z naszych zawodników nie zdążył do piłki! 39' Klim z 20 metrów strzela nieco na wiwat, ale piłka niewiele minęła naszą bramkę 40' Żółta kartka dla Wojciecha Koszczuka 41' Zaskakujący strzał Domurata ponad bramką Andraki 43' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Paweł Sypytkowski! Znakomicie przedarł się przez kilku obrońców Dzierzgowski i podał z prawej strony na środek pola karnego skąd Sypytkowski pewnym, płaskim strzałem pokonał Andrakę 45' Strzał Maciorowskiego obok słupka naszej bramki 45' + 1' Koniec pierwszej połowy. Nie jest to wielki mecz naszego zespołu, ale prowadzimy do przerwy 1:0. 46' Drugą połowę rozpocznie WARMIA. Nie ma zmian w obu zespołach 47' Z rzutu wolnego dośrodkował Chojnowski i wypiąstkował piłkę Sobolewski 53' Zmiana w WARMII - za Dzierzgowskiego wchodzi na boisko Chyliński 58' Zmiana w PROMIENIU - schodzi z boiska Kulikowski a zastąpił go Gniedziejko 59' Rzut rożny dla PROMIENIA - po dośrodkowaniu wybija piłkę Arciszewski 61' Podwójna zmiana w WARMII - Kondratowicz i Mirva zmienili Cybulskiego i Koszczuka 62' Rzut rożny dla gości i po chwili kolejny 63' Przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu 65' Po rzucie wolnym zamieszanie pod naszą bramką i Edison wybija piłkę na rzut rożny 66' Po dośrodkowaniu wybija piłkę poza pole karne Sobolewski Przenosimy się z relacją tutaj: http://kswarmiagrajewo.blox.pl/2018/05/RELACJA-LIVE-Z-WARMIA-GRAJEWO-PROMIEN-MONKI-CZESC.html 12.05.2018 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego WARMIA Grajewo - PROMIEŃ Mońki   1:0  (1:0) Bramki: 1:0 Paweł Sypytkowski 43' WARMIA:  12.Sobolewski  –  13.Koszczuk (61' 8. Mirva), 17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison, 2.Krupa - 4.Mikucki, 19.Cybulski (61' 20.Kondratowicz), 3.Domurat, 15.P.Zarzecki,  16.Sypytkowski  (77' 11.P.Górski) -   7.Dzierzgowski (53' 9.Chyliński) REZERWA:  1.Gieniusz -  10.Mściwujewski, 11.P.Górski, 14.E.Zarzecki, 9.Chyliński, 8.Mirva,20.Kondratowicz PROMIEŃ: 1.Andraka (Kpt) - 6.Stachelek, 8.Chojnowski, 3.Mocarski, 2.Klim, 14.Poliński, 4.Magnuszewski, 5.D.Purta, 9.Kulikowski (58' 9.Gniedziejko) 10.Maciorowski, 18.Pawełko REZERWA :  9.Gnidziejko, 22.Misiewicz Sędzia:  Wojciech Pawilcz (Białystok) Żółte kartki: Koszczuk (WARMIA), Stachelek (PROMIEŃ) Widzów : 120

Pełna treść wiadomości na: kswarmiagrajewo.blox.pl/2018/05/RELACJA-LIVE-Z-WARMIA-GRAJEWO-PROMIEN-MONKI.html
kswarmiagrajewo.blox.pl, Źródło artykułu: kswarmiagrajewo.blox.pl