Belka
Sobota, 27 Kwietnia 2024   imieniny: Felicja, Teofil, Zyta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

TO IDZIE MŁODZIEŻ!

Data publikacji: 2018-02-11, Data modyfikacji: 2018-02-12
A A AWydrukDrukuj  
 
W sobotę na sztucznym boisku w Łomży piłkarze WARMII Grajewo rozegrali już trzeci mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozgrywek IV ligi. Tym razem przeciwnikiem naszego zespołu był III-ligowy ŁKS 1926 Łomża. Gospodarze w minioną środę rozprawili się z WISSĄ Szczuczyn wysoko wygrywając 5:0 i wydawało się, że naszemu osłabionemu zespołowi (w sobotę zabrakło w WARMII pracujących Tomasza Dzierzgowskiego, Janusza Stankiewicza, Łukasza Domurata, Rafała Kozikowskiego i kontuzjowanego Piotra Chylińskiego) będzie bardzo ciężko nawiązać równą walkę z trzecioligowcem. Tymczasem od początku meczu więcej w posiadaniu piłki byli grajewianie. Z naszej przewagi w polu niewiele jednak wynikało – łomżanie byli zdecydowanie bliżej zdobycia gola po widowiskowo przeprowadzanych kontratakach i dośrodkowaniach z rzutów rożnych. Dwukrotnie znakomicie spisał się w naszej bramce Krzysztof Gieniusz. W końcówce pierwszej połowy doskonałej okazji dla WARMII nie wykorzystał Eryk Zarzecki, którego strzał ominął bramkę ŁKS. W drugiej połowie w naszym zespole pojawiło się na boisku aż trzech zawodników z zespołu juniorów młodszych trenera Daniela Tuzinowskiego: Hubert Mściwujewski, Mateusz Marczykowski (obaj rocznik 2001) i Szymon Kuczyński (rocznik 2002). Wszyscy trzej spisali się bardzo dobrze i jeśli tylko nadal będą pracować na treningach tak jak dotąd to z całą pewnością dostaną szansę gry w lidze. Po przerwie przeważał ŁKS, ale gola zdobył dopiero w 70 minucie, gdy piękną indywidualną akcją i strzałem popisał się testowany przez ten klub napastnik. Zaledwie pięć minut później sfaulowany w polu karnym został Paweł Sypytkowski, który po chwili strzałem z rzutu karnego zdobył wyrównanie. Tuż przed końcem meczu w sytuacji podbramkowej Sobolewski odbił piłkę a Lemański po chwili go przelobował i ustalił wynik na 2:1 dla ŁKS 1926 Łomża. Porażka nie przynosi naszemu zespołowi wstydu. Zresztą wyniki w sparingach mają drugorzędne znaczenie. Ważne jest to, że w kolejnym tegorocznym meczu WARMIA pokazała wiele udanych akcji, szybką, pomysłową grę i do tego udanie wkomponowali się w zespół młodzi piłkarze. Kolejny mecz nasz zespół zagra w następną sobotę o godzinie 10:00 w Łomży ze ŚNIARDWAMI Orzysz. 10.02.2018 Łomża, ŁKS 1926 Łomża – WARMIA Grajewo 2:1 (0:0) Bramki: 1:0 zawodnik testowany 70’, 1:1 Paweł Sypytkowski 75’ (rzut karny), 2:1 Daniel Lemański 89’ ŁKS : zawodnik testowany (46’ Lipiec) – Misiak, Kamionowski (46’ Drozdowski), Melao, Wasiulewski (60’ Kamionowski) – zawodnik testowany,  Kaput, Tarnowski, Zalewski, Gałązka - zawodnik testowany (60’ Lemański) WARMIA : Gieniusz (46’ Sobolewski) – Koszczuk, Edison, Krupa (70’ Randzio) – Randzio (46’ Sypytkowski), Górski (46’ Mirva), P.Zarzecki (72’ Cybulski), Arciszewski (46’ Mściwujewski), Cybulski (60’ Marczykowski) – Kondratowicz (60’ Kozłowski), E.Zarzecki (46’ Mikucki) 

Pełna treść wiadomości na: kswarmiagrajewo.blox.pl/2018/02/TO-IDZIE-MLODZIEZ.html
kswarmiagrajewo.blox.pl, Źródło artykułu: kswarmiagrajewo.blox.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     

    Powiat grajewski - powiat północno-zachodniej części województwa podlaskiego z siedzibą w Grajewie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grajewo, Rajgród, Szczuczyn, Radziłów i Wąsosz zajmując w sumie powierzchnię 967,24 km2.

    W gospodarce powiatu dominują: rolnictwo, handel, usługi oraz agroturystyka. W stolicy - Grajewie - działają  między innymi: Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL oraz ZAKREM Sp. z o.o.

    Atrakcje przyrodnicze regionu stanowią: Biebrzański Park Narodowy, rezerwat przyrody Czerwone Bagno oraz Obszary Chronionego Krajobrazu "Dolina Biebrzy I" i "Jeziora Rajgrodzkie", zaś do wartych zobaczenia zabytków zaliczamy: neogotycki Kościół Trójcy Przenajświętszej, Wieżę ciśnień z 1896 w Grajewie czy zespół dworski z przełomu XVII i XVIII w w gminie Szczuczyn.

    Przez powiat grajewski przebiegają drogi krajowe: DK nr 65 z  Białegostoku do Ełku oraz DK nr 61 z Warszawy do Suwałk.

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola