Belka
Poniedziałek, 25 Czerwca 2018   imieniny: Dorota, Lucja, Wilhelm
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Największe firmy województwa podlaskiego. Zobacz wyniki

Data publikacji: 2017-12-08, Data modyfikacji: 2017-12-09
A A AWydrukDrukuj Wyślij e-mail
Dodaj do:  
 
Stabilni liderzy - tak zatytułował analizę tegorocznej (z wynikami finansowymi za rok 2016) Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw dr Anatoliusz Kopczuk z Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania, towarzyszący naszemu rankingowi w jego Kapitule od 14 już lat. Zauważa w niej m.in. bardzo silne zdominowanie listy przez firmy z góry tabeli. - W strukturze całej Złotej Setki ponad 36% przychodów ze sprzedaży przypada na 3 pierwsze przedsiębiorstwa, a 2/3 - na ich pierwszą dwudziestkę - stwierdza ekonomista. - Na dalszych miejscach różnice w przychodach ze sprzedaży są już znacznie mniejsze. Przedsiębiorstwo na czele tabeli ma obroty aż 80 razy większe, niż znajdujące się na miejscu ostatnim. Ale już przedsiębiorstwo na miejscu 20. ma sprzedaż tylko nieco ponad 4 razy większą, niż znajdujące się na końcu Złotej Setki.

Pełna treść wiadomości na: /strefa-biznesu/a/najwieksze-firmy-wojewodztwa-podlaskiego-zobacz-wyniki,12748956/
wspolczesna.pl, Źródło artykułu: wspolczesna.pl
 
Kreska
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Kreska
Kreska
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Wyślij SMS

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat grajewski - powiat północno-zachodniej części województwa podlaskiego z siedzibą w Grajewie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grajewo, Rajgród, Szczuczyn, Radziłów i Wąsosz zajmując w sumie powierzchnię 967,24 km2.

W gospodarce powiatu dominują: rolnictwo, handel, usługi oraz agroturystyka. W stolicy - Grajewie - działają  między innymi: Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL oraz ZAKREM Sp. z o.o.

Atrakcje przyrodnicze regionu stanowią: Biebrzański Park Narodowy, rezerwat przyrody Czerwone Bagno oraz Obszary Chronionego Krajobrazu "Dolina Biebrzy I" i "Jeziora Rajgrodzkie", zaś do wartych zobaczenia zabytków zaliczamy: neogotycki Kościół Trójcy Przenajświętszej, Wieżę ciśnień z 1896 w Grajewie czy zespół dworski z przełomu XVII i XVIII w w gminie Szczuczyn.

Przez powiat grajewski przebiegają drogi krajowe: DK nr 65 z  Białegostoku do Ełku oraz DK nr 61 z Warszawy do Suwałk.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola