Belka
Poniedziałek, 25 Czerwca 2018   imieniny: Dorota, Lucja, Wilhelm
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Medale za długoletnią służbę

Data publikacji: 2017-11-25, Data modyfikacji: 2017-12-01
A A AWydrukDrukuj Wyślij e-mail
Dodaj do:  
 
Dziś w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku, pracownice Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grajewie: Pani Jolanta Bołtruczuk, Pani Celina Krysztofik i Pani Joanna Męczkowska odebrały z rąk Wojewody Podlaskiego Złote Medale Prezydenta RP za długoletnią służbę. Dariusz Latarowski Burmistrz Miasta Grajewo, Halina Muryjas-Rząsa Przewodnicząca Rady Miasta i Barbara Pieńkowska Dyrektor MOPS Grajewo składają serdeczne gratulacje i życzą satysfakcji z wykonywanej pracy oraz dalszych sukcesów! "Wasze serca biją zawsze dla innych..." ten cytat doskonale obrazuje i podsumowuje służbę praconików socjalnych. Został on użyty przez Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, Posła na Sejm RP Jarosława Zielińskiego w liście z życzeniami, który Poseł przesłał z okazji Dnia Pracownika Socjalnego.  

Pełna treść wiadomości na: mops.grajewo.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=183:medale&catid=1:latest-news
mops.grajewo.pl, Źródło artykułu: mops.grajewo.pl
 
Kreska
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Kreska
Kreska
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Wyślij SMS

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat grajewski - powiat północno-zachodniej części województwa podlaskiego z siedzibą w Grajewie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grajewo, Rajgród, Szczuczyn, Radziłów i Wąsosz zajmując w sumie powierzchnię 967,24 km2.

W gospodarce powiatu dominują: rolnictwo, handel, usługi oraz agroturystyka. W stolicy - Grajewie - działają  między innymi: Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL oraz ZAKREM Sp. z o.o.

Atrakcje przyrodnicze regionu stanowią: Biebrzański Park Narodowy, rezerwat przyrody Czerwone Bagno oraz Obszary Chronionego Krajobrazu "Dolina Biebrzy I" i "Jeziora Rajgrodzkie", zaś do wartych zobaczenia zabytków zaliczamy: neogotycki Kościół Trójcy Przenajświętszej, Wieżę ciśnień z 1896 w Grajewie czy zespół dworski z przełomu XVII i XVIII w w gminie Szczuczyn.

Przez powiat grajewski przebiegają drogi krajowe: DK nr 65 z  Białegostoku do Ełku oraz DK nr 61 z Warszawy do Suwałk.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola