Czwartek, 15 Listopada 2018   imieniny: Amelia, Albert, Leopold

Belka

RELACJA LIVE Z WARMIA GRAJEWO - TUR BIELSK PODLASKI

Data publikacji: 2018-09-05, Data modyfikacji: 2018-09-06
A A AWydrukDrukuj

Witamy ze stadionu w Grajewie, gdzie już za kilkanaście minut WARMIA rozpocznie mecz z TUREM Bielsk Podlaski. 1' Rozpoczyna TUR 3' Niespodziewany strzał Zawadzkiego, piłka odbija się od Sobolewskiego ale po chwili nasz bramkarz naprawia swój błąd 5' Błąd naszej obrony i rzut rożny dla TURA - po dośrodkowaniu wybija piłkę Stankiewicz 5' Znów strzał Zawadzkiego tym razem obok bramki. Zdecydowanie lepiej zaczęli mecz goście 9' Drugi rzut rożny dla gości - po dośrodkowaniu wybił piłkę poza pole karne Arciszewski 13' Znów strzał gości, kiks Sobolewskiego i rzut rożny dla TURA a po chwili kolejny 14' po kolejnym dośrodkowaniu zamieszanie w naszym polu karnym ale piłka na nasze szczęście opuszcza boisko 16' Po dośrodkowaniu Dzierzgowskiego próbował strzelać Kamil Randzio, ale ... delikatnie mówiąc nie wyszło 17' Nieco ponad kwadrans gry za nami - póki co gramy źle... robimy dużo błędów 19' Dośrodkowanie gości, kolejny błąd Sobolewskiego... na szczęście bez konsekwencji 23' Następny korner dla TURA - po dośrodkowaniu znów zamieszanie pod naszą bramką i łapie piłkę Sobolewski 26' Wreszcie jakaś akcja WARMII - dośrodkowanie Stankiewicza, złe... 30' Doskonała okazja WARMII - po dośrodkowaniu Dzierzgowskiego próbował Kozikowski, po chwili Cybulski ale zablokowali strzały obrońcy TURA 31' Zmiana u gości - za Walczuka wszedł na boisko Falkowski 35' Po dośrodkowaniu gości Sobolewski minął się z piłką, ale uratował sytuację Edison. Po chwili sędzia odgwizdał faul na naszym bramkarzu 37' Rzut rożny dla TURA - po dośrodkowaniu wybijamy piłkę poza pole karne 39' Kondratowicz strzela ponad poprzeczką 41' Dzierzgowski dogonił uciekającą piłkę przy linii końcowej, ale jego dośrodkowanie wyłapał Bondziul 41' Znów rzut rożny i po dośrodkowaniu Falkowski strzelał, ale tym razem świetnie broni Sobolewski 42' Kolejny rzut rożny, dośrodkowanie i strzał Łochnickiego tuż obok naszej bramki 43' Rozpoczęła się ulewa w Grajewie 45' Żółta kartka dla Dzierzgowskiego 45' + 1' Żółta kartka dla Falkowskiego 45' + 2' Koniec pierwszej połowy.  To najsłabszy mecz naszego zespołu w tym sezonie. Aż dziwne, że TUR nie wykorzystał żadnej ze swoich okazji A w przerwie meczu mamy oberwanie chmury w Grajewie.... leje jak z cebra Mamy poważne obawy co do tego, czy mecz zostanie dokończony... Ciągle leje deszcz. Boisko jest już pokryte kałużami jakich dotąd nie widziano na murawie w Grajewie! 18:10 Sędziowie zakończyli spotkanie. Decyzja co do rozegrania drugiej połowy meczu zostanie podjęta przez Wydział Gier Podlaskiego Związku Piłki Nożnej w w najbliższych dniach.   05.09.2018 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego WARMIA Grajewo - TUR Bielsk Podlaski   - mecz został przerwany po pierwszej połowie zakończonej wynikiem 0:0 ze względu na gwałtowne opady deszczu i stan murawy WARMIA: 52.Sobolewski –  5.Randzio, 17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison, 6.Stankiewicz - 4.Mikucki, 19.Cybulski, 20.Mirva, 10.Kozikowski , 8.Kondratowicz - 7.Dzierzgowski REZERWA: 1.Gieniusz - 15.P.Zarzecki, 2.Krupa, 11.P.Górski, 13.Wójcicki, 16.Sypytkowski,  3.Domurat  TUR:  1.Bondziul - 19.R.Kulikowski , 5.Kosiński, 7.Zawadzki, 8.Niemczynowicz, 9.Pęza, 10.Łochnicki, 11.Stypułkowski, 13.Lewczuk (Kpt), 16.Walczuk (31' 4.Falkowski), 17.K.Kulikowski REZERWA : 2.Szklarz, 3.Topczewski, 6.Witoszko, 15.Grygoruk, 18.Daniłowski, , 20.Fiedorowicz, 4.Falkowski Sędzia: Konrad Lewończuk (Białystok) Żółte kartki: Dzierzgowski (WARMIA), Falkowski (TUR) Widzów : 150

Pełna treść wiadomości na: kswarmiagrajewo.blox.pl/2018/09/RELACJA-LIVE-Z-WARMIA-GRAJEWO-TUR-BIELSK-PODLASKI.html
kswarmiagrajewo.blox.pl, Źródło artykułu: kswarmiagrajewo.blox.pl