Piątek, 29 Marca 2024   imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

RAPORT Z PRZYGOTOWAŃ (II)

Data publikacji: 2018-07-28, Data modyfikacji: 2018-07-31
A A AWydrukDrukuj

Za nami kolejny tydzień i kolejne dwa mecze kontrolne naszej drużyny. W środę na boisku przy klubie Hades WARMIA zmierzyła się z występującą w mazowieckiej Klasie Okręgowej OSTROVIĄ Ostrów Mazowiecka. Na liście nieobecnych w naszym zespole tym razem znaleźli się: Mirva, Chyliński, Górski, Marczykowski i Koszczuk. 25.07.2018 Grajewo, boisko przy klubie Hades WARMIA Grajewo - OSTROVIA Ostrów Mazowiecka 1:1 (0:1) Bramki: 0:1 Kamil Małkiński 28', 1:1 Tomasz Dzierzgowski 82' WARMIA (skład wyjściowy): Sobolewski – Randzio, Arciszewski, Edison, Krupa – Mikucki, Kozikowski, Domurat, Kondratowicz, Cybulski – Chrzanowski Na zmiany wchodzili: Gieniusz, Bieńkowski – Sypytkowski, Stankiewicz, Mściwujewski, P.Zarzecki, E.Zarzecki, Dzierzgowski OSTROVIA : Puliakow – J.Małkiński, K.Małkiński, K.Wątróbski, Lipski – Krakowiak, S.Wątróbski, R.Wilczewski, D.Wilczewski – zawodnik testowany, Rogalski Na zmiany wchodzili: Korzeb, Szydlik, Romanik, Krysiak, Barzał Skrót z meczu: https://youtu.be/K_fDYOhCsJ4 W środowym meczu nasi piłkarze razili nieskutecznością. Prowadzenie dla gości po jednej z ich nielicznych akcji pod naszą bramką zdobył Małkiński i była to klasyczna piłkarska zemsta za niewykorzystane sytuacje WARMII. Dopiero w końcówce meczu gol Dzierzgowskiego dał grajewianom remis, który w meczu z niżej notowanym rywalem nie przynosi chwały naszemu zespołowi. W sobotę na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego podopieczni trenera Leszka Zawadzkiego zagrali z III-ligowym MKS MAZUR Ełk. Lista nieobecnych tym razem się wydłużyła i byli na niej: Gieniusz, Mirva, Chyliński, Górski, Marczykowski, Dzierzgowski, Kozikowski i Koszczuk Ten znacznie bardziej wymagający rywal chyba mocno zmobilizował naszych piłkarzy, bo zwłaszcza w pierwszej połowie meczu zagrali bardzo dobrze a efektem dobrej gry był cudowny gol Pawła Sypytkowskiego w 37 minucie. W drugiej połowie rywale przeważali i zdobyli wyrównującego gola po trafieniu Michała Twardowskiego w 60 minucie. Mecz zakończył się remisem, ale ten remis ma zupełnie inną wartość niż środkowy z OSTROVIĄ. 28.07.2018 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego WARMIA Grajewo - MKS MAZUR Ełk 1:1 (1:0) Bramki: 1:0 Paweł Sypytkowski 37', 1:1 Michał Twardowski 60' WARMIA: Sobolewski (62’ Bieńkowski) – Randzio, Edison, Arciszewski (80’ Stankiewicz), Stankiewicz (46’ Krupa) – Mikucki (70’ Kondratowicz), Domurat (70’ P.Zarzecki), P.Zarzecki (46’ Mściwujewski), Cybulski (65’ Chmielewski), Sypytkowski (46’ E.Zarzecki) – Kondratowicz (46’ Chrzanowski) MAZUR: (I połowa) Danowski - Szaraniec, Berezowskyi, Kalicki, Prusinowski, Famulak, Pachucki + czterech zawodników testowanych. II połowa: Radzikowski - Molski, Łapiński, Ejza, Jagłowski, Paszkowski, Gulbierz, Twardowski + trzech zawodników testowanych: Skrót z meczu: https://youtu.be/Cf6BiD6f3qg Warto zauważyć, że w meczu z MAZUREM w drugiej połowie zagrało w WARMII aż dwóch wychowanków powstałej w 2013 roku Akademii Piłkarskiej naszego Klubu. Obok trenującego już stale z seniorami bramkarza Dariusza Bieńkowskiego tym razem gościnnie wystąpił również pomocnik Filip Chmielewski. Ten 15-latek jest kapitanem i wyróżniającym się zawodnikiem zespołu trampkarzy trenera Kamila Randzio. Ten zespół prezentował się znakomicie wiosną pokonując w meczach wyjazdowych takie drużyny jak JAGIELLONIA Białystok czy ŁKS Łomża. Zapowiadany przed tygodniem Krystian Wójcicki wznowi zajęcia w naszym Klubie dopiero od najbliższego poniedziałku. W poniedziałek też zapadnie decyzja o dalszych losach testowanego w ostatnim czasie w naszym Klubie Eryka Chrzanowskiego. Do rozpoczęcia rozgrywek pozostały już tylko dwa mecze kontrolne. W środę 2 sierpnia o 18:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego ( a nie na boisku przy klubie Hades jak to wcześniej zapowiadałem) WARMIA podejmie POJEZIERZE Prostki. W następną sobotę nasz zespół zmierzy się w Zambrowie z tamtejszą III-ligową OLIMPIĄ. A już 11 sierpnia o godzinie 15:00 pierwszy ligowy mecz nowego sezonu – na własnym stadionie grajewianie zagrają z CRESOVIĄ Siemiatycze.

Pełna treść wiadomości na: kswarmiagrajewo.blox.pl/2018/07/RAPORT-Z-PRZYGOTOWAN-II.html
kswarmiagrajewo.blox.pl, Źródło artykułu: kswarmiagrajewo.blox.pl