Belka
Poniedziałek, 25 Czerwca 2018   imieniny: Dorota, Lucja, Wilhelm
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Mieszalnia lakierów
 
Nazwa: Mieszalnia lakierów
Ulica: os. Centrum 23 lakal 2 pezy Ełckiej
Miejscowość: Grajewo
Kod pocztowy: 19-200
Powiat: grajewski
Województwo: podlaskie
Telefon: 862738051
Fax: 862738051
E-mail: -
Strona WWW: -
Opis firmy: Serdecznie zapraszamy do mieszalni lakierów samochodowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. pełną gamę lakierów metalicznych, perłowych oraz akrylowych. Naszym dostawcą jest bardzo znany i ceniony na całym świecie za wysoką jakość swoich produktów koncern Akzo-Nobel (właściciel marek: Dyna, Lesonal i Sikkens),

Posiadamy wysokiej jakości spektrofotometr marki Sikkens ? urządzenie, które pozwala na precyzyjne dobranie nawet najbardziej nietypowego koloru.

Po dokonaniu pomiaru jest on przekazywany do komputera, gdzie oprogramowanie kolorystyczne automatycznie wyszukuje odpowiednią recepturę i dokonuje jej optymalizacji w celu jeszcze lepszego dopasowania do mierzonego koloru. Przy pomocy spektrofotometru można dobrać farbę do każdego pojazdu i otrzymać recepturę nawet gdy kod koloru nie jest nam znany.

Dorabiamy również lakiery - spray i napełniamy je na miejscu gotowe do użycia. Lakiery przygotowujemy na podstawie podanego numeru koloru z samochodu, ale również na podstawie dostarczonego wzorca ( klapka wlewu paliwa, zaślepka zderzaka lub wycięty kawałek blachy z uszkodzonego elementu ).

ZAPRASZAMY

.
 
 

Branże

Lakierowanie natryskowe, Motoryzacja, Budowlane materiały - chemia budowlana, Samochody - lakiery samochodowe
 


 

 
 
 


Uwaga! Poniższe dane pochodzą z 2004 roku. Redakcja nie ponosi odpowiedzialnośi za zmiany w prawie oraz za aktualność i rzetelność informacji. Zgłoś UWAGI

Firmy premiumwszystkie firmy
loading...
Lokalizacja
Grajewo
zmień na: Radziłów, Rajgród, Szczuczyn, Wąsosz
Kategorie katalogu firmWszystkie kategorieNajpopularniejsze
 
Dodaj firmÄ™ ZA DARMO!
 
Wyślij SMS

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat grajewski - powiat północno-zachodniej części województwa podlaskiego z siedzibą w Grajewie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grajewo, Rajgród, Szczuczyn, Radziłów i Wąsosz zajmując w sumie powierzchnię 967,24 km2.

W gospodarce powiatu dominują: rolnictwo, handel, usługi oraz agroturystyka. W stolicy - Grajewie - działają  między innymi: Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL oraz ZAKREM Sp. z o.o.

Atrakcje przyrodnicze regionu stanowią: Biebrzański Park Narodowy, rezerwat przyrody Czerwone Bagno oraz Obszary Chronionego Krajobrazu "Dolina Biebrzy I" i "Jeziora Rajgrodzkie", zaś do wartych zobaczenia zabytków zaliczamy: neogotycki Kościół Trójcy Przenajświętszej, Wieżę ciśnień z 1896 w Grajewie czy zespół dworski z przełomu XVII i XVIII w w gminie Szczuczyn.

Przez powiat grajewski przebiegają drogi krajowe: DK nr 65 z  Białegostoku do Ełku oraz DK nr 61 z Warszawy do Suwałk.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola