Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Janusz Palikot odwiedził Grajewo

 
Dziś po godzinie16:00 na Placu Niepodległości w Grajewie odbyło się spotkanie mieszkańców Grajewa z Januszem Palikotem. Celem spotkania było przybliżenie idei będącej siłą napędową Stowarzyszenia Ruch Poparcia Palikota oraz jej celów. Janusz Palikot prezentował poglądy Ruchu Poparcia oraz ustosunkował się do aktualnej sytuacji na polskiej scenie politycznej. Krytykował rząd PO i działania w Afganistanie. Palikotowi towarzyszył znany krytyk muzyczny, dziennikarz i muzyk Robert Leszczyński. Największą atrakcją był spotkania był cukier po 2,50 za kilogram z autografem Palikota. Sprzedawany cukier nie był produkcji polskiej, producentem jest firma niemiecka. Nasuwa się pytanie, czy Janusz Palikot wspiera polską czy zachodnią gospodarkę?

 


grajewo24pl
 
Data pliku video: 2011-04-03, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat grajewski - powiat północno-zachodniej części województwa podlaskiego z siedzibą w Grajewie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grajewo, Rajgród, Szczuczyn, Radziłów i Wąsosz zajmując w sumie powierzchnię 967,24 km2.

  W gospodarce powiatu dominują: rolnictwo, handel, usługi oraz agroturystyka. W stolicy - Grajewie - działają  między innymi: Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL oraz ZAKREM Sp. z o.o.

  Atrakcje przyrodnicze regionu stanowią: Biebrzański Park Narodowy, rezerwat przyrody Czerwone Bagno oraz Obszary Chronionego Krajobrazu "Dolina Biebrzy I" i "Jeziora Rajgrodzkie", zaś do wartych zobaczenia zabytków zaliczamy: neogotycki Kościół Trójcy Przenajświętszej, Wieżę ciśnień z 1896 w Grajewie czy zespół dworski z przełomu XVII i XVIII w w gminie Szczuczyn.

  Przez powiat grajewski przebiegają drogi krajowe: DK nr 65 z  Białegostoku do Ełku oraz DK nr 61 z Warszawy do Suwałk.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola