Czwartek, 25 Kwietnia 2024   imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl

RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO - RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE

Data publikacji: 2017-10-01, Data modyfikacji: 2017-10-03
A A AWydrukDrukuj

Witamy ze stadionu w Grajewie! Już za kilka chwil nasi piłkarze rozpoczną mecz z liderem rozgrywek IV ligi. Dosłownie na pół godziny przed meczem dotarła na stadion czwórka zawodników biorąca wczoraj udział w turnieju JERONIMO MARTINS w Bełchatowie. Po odrobinę szalonej jeździe zostali dowiezieni samochodem. W składzie WARMII zabraknie Piotra Chylińskiego, który pauzuje za żółte kartki.  Przed meczem kibice i zawodnicy uczcili pamięć zmarłego niedawno byłego Zawodnika i Kibica naszego Klubu Pana Tadeusza Górskiego. Cześć Jego Pamięci! 1' Rozpoczęli goście 5' Pierwszy rzut rożny dla gości 6' Po dośrodkowaniu piłka opuściła pole karne 7' Rzut wolny dla WARMII w pobliżu narożnika boiska z prawej strony  8' Fatalne dośrodkowanie Sypytkowskiego i piłka poza boiskiem 9' Świetna okazja WARMII po dośrodkowaniu Cybulskiego, ale któryś z obrońców RUCHU wybił piłkę sprzed bramki 18' Akcja WARMII ze strzałem Sypytkowskiego - piłka jednak mija bramkę 20' GOL dla RUCHU. Akcja gości, błąd naszej obrony po którym piłka trafia do Stypułkowskiego, który płaskim strzałem w długi róg pokonał Sobolewskiego 21' Kapitalna szansa WARMII - błąd Jóźwiaka, piłkę przejął Mirva, idealnie podał do Kondratowicza który jednak został zablokowany przez obrońcę 22' Rzut rożny dla WARMII - po dośrodkowaniu świetnie wyskoczył do piłki Edison, ale nie udało mu się jej opanować 23' Groźnie pod naszą bramką, niepewne interwencje Sobolewskiego, ale na szczęście uratowaliśmy się od utraty gola 34' Nic ciekawego nie działo się na boisku przez ostatnie 10 minut 36' Piękny strzał Mirvy z rzutu wolnego wybija na róg Rakowiecki! 37' Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę przejmują goście 41' Żółta kartka dla Kamila Stankiewicza za faul na Kondratowiczu 42' Groźnie pod bramką RUCHU - wrzucał piłkę Mirva, przedłużył ją Arciszewski ale Rakowiecki zatrzymał akcję 45' Koniec pierwszej połowy. Przegrywamy 0:1 z liderem tabeli, choć gramy całkiem dobrze. 46' Drugą połowę zaczyna WARMIA 49' Ładna akcja i strzał Kondratowicza - broni Rakowiecki 54' Śliczna akcja WARMII i Paweł Sypytkowski pięknym strzałem posyła piłkę w spojenie słupka z poprzeczką! Ależ było blisko zdobycia wyrównania! 56' Strzał Bondziula ponad poprzeczką 58' Rzut rożny dla WARMII 58' Strzał głową Edisona po dośrodkowaniu i piłka mija bramkę RUCHU 62' Zmiana w RUCHU - za Karola Stysia wszedł na boisko Paweł Brokowski 66' GOL dla RUCHU. 0:2 Karol Janik. Błąd Edisona podczas wyprowadzania piłki, przejął ją Janik i mocnym strzałem pokonał Sobolewskiego 67' Rzut rożny dla WARMII 67' Okazja dla grajewian - po dośrodkowaniu strzał Edisona tuż nad poprzeczką! Szkoda straconego drugiego gola, bo w drugiej połowie nasz zespół prezentuje się lepiej od gości 73' Rzut rożny dla RUCHU 74' Kolejny korner dla gości 74' Po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę 74' Zmiana w WARMII - Kamil Randzio zmienia Dawida Kondratowicza 76' Rzut rożny dla grajewian 76' Po dośrodkowaniu piłka szybko opuszcza boisko 77' Zmiana w RUCHU - za Janika pojawia się na boisku Mleczek 78' Za Maksyma Mirvę wszedł na boisko wracający po długiej przerwie spowodowanej kontuzją Paweł Górski 78' Kolejna zmiana w RUCHU - Poduch zmienia Stypułkowskiego 82' Zmiana w WARMII - Przemek Zarzecki zastąpił Cybulskiego 85' I następna zmiana w WARMII - Polakowski zmienia Sypytkowskiego 87' Rzut rożny dla WARMII 87' Żadnych korzyści po dośrodkowaniu 90' Trzy minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry 90' Zmiana w RUCHU - Kondraciuk za Grochowskiego 90' + 3' Koniec meczu. Zagraliśmy całkiem dobre spotkanie, ale RUCH był skuteczniejszy 01.10.2017 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego WARMIA Grajewo - RUCH Wysokie Mazowieckie 0:2  (0:1) Bramki: 0:1 Patryk Stypułkowski 20', 0:2 Karol Janik 66' WARMIA:  52.Sobolewski –  4.Mikucki, 17.Arciszewski (Kpt), 22.Edison, 2.Krupa - 16.Sypytkowski (85' 13.Polakowski), 19.Cybulski (82' 15.P.Zarzecki), 8.Mirva  3.Domurat, 6.J.Stankiewicz - 7.Kondratowicz (75' 5.Randzio) REZERWA: 1.Gieniusz - 15.P.Zarzecki, 13.Polakowski, 18.Koszczuk, 11.Górski, 14.E.Zarzecki, 5.Randzio RUCH:  1.Rakowiecki - 3.Sawicki, 17.Jóźwiak (Kpt), 5.K.Stankiewicz, 4.Kujawa - 6.Styś (62' 7.Brokowski), 10.Grochowski (90' 13.Kondraciuk), 15.Janik (77' 14.Mleczek), 18.Pasko, 9.Stypułkowski (78' 16.Poduch)- 11.Bondziul REZERWA: 12.Dobreńko - 2.Decewicz, 7.Brokowski, 8.Gosk, 13.Kondraciuk, 14.Mleczek, 16.Poduch Sędzia: Maciej Nowacki (Podlaski ZPN) Żółte kartki:

Pełna treść wiadomości na: kswarmiagrajewo.blox.pl/2017/10/RELACJA-LIVE-Z-MECZU-WARMIA-GRAJEWO-RUCH-WYSOKIE.html
kswarmiagrajewo.blox.pl, Źródło artykułu: kswarmiagrajewo.blox.pl