Sobota, 20 Stycznia 2018   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
 
Strona główna Wiadomości Wydarzenia Zdjęcia Wideo Baza firm Ogłoszenia Pogoda Dodaj własne ogłoszenie Dodaj wizytówkę firmy Dodaj własny artykuł Dodaj własne zdjęcia Dodaj własny film
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

MIR Consulting - Wnioski unijne, biznesplany
  Grajewo 
Data dodania: 2012-02-01
Kategoria: Finansowe » Finanse, prawo
Drukuj
Dodaj do:nkFacebookWykopmyspace
 

Specjaliści z firmy doradczej MIR Consulting doradzą Państwu jak pozyskać środki finansowe z funduszy unijnych na otwarcie własnego przedsiębiorstwa, lub też na rozwój istniejącej już firmy. Pomagamy w zakresie stworzenia przejrzystego biznesplanu, planu marketingowego oraz analizy ekonomicznej. Posiadamy też szerokie doświadczenie w przygotowywaniu oraz rozliczaniu projektów unijnych. Zapraszamy do korzystania z pomocy naszych fachowców.

Telefon: 796-161-303 E-mail: biuro@mir-consulting.pl

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.mir-consulting.pl

Kontakt

Telefon: 796-161-303 E-mail: biuro@mir-consulting.pl

 

loading...
« powrót
 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat grajewski - powiat północno-zachodniej części województwa podlaskiego z siedzibą w Grajewie. W skład powiatu wchodzą gminy: Grajewo, Rajgród, Szczuczyn, Radziłów i Wąsosz zajmując w sumie powierzchnię 967,24 km2.

W gospodarce powiatu dominują: rolnictwo, handel, usługi oraz agroturystyka. W stolicy - Grajewie - działają  między innymi: Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL oraz ZAKREM Sp. z o.o.

Atrakcje przyrodnicze regionu stanowią: Biebrzański Park Narodowy, rezerwat przyrody Czerwone Bagno oraz Obszary Chronionego Krajobrazu "Dolina Biebrzy I" i "Jeziora Rajgrodzkie", zaś do wartych zobaczenia zabytków zaliczamy: neogotycki Kościół Trójcy Przenajświętszej, Wieżę ciśnień z 1896 w Grajewie czy zespół dworski z przełomu XVII i XVIII w w gminie Szczuczyn.

Przez powiat grajewski przebiegają drogi krajowe: DK nr 65 z  Białegostoku do Ełku oraz DK nr 61 z Warszawy do Suwałk.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola